Tijdens deze dag gaan we samen aan de slag met de vraag: hoe start je een brede, integrale wijkaanpak in de praktijk?
Locatie Veenendaal
Tijd: 10.00 uur tot 16.00 uur
Thema: Aan de slag – hoe doe je dat?
Deze bijeenkomst is bedoeld voor:
Gemeenten die van start willen gaan met een brede wijkaanpak en plannen ontwikkelen of uitvoeren
Gemeenten die al verder zijn in hun aanpak en hun ervaring en expertise willen delen
In de ochtend maken we nader kennis met elkaar en nemen we een kijkje in de buurt Engelenburg, waar de gemeente Veenendaal ons ontvangt. Na de lunch duiken we de inhoud in. Onder begeleiding van Platform31, werken we aan de kernbestanddelen voor een succesvolle start van een wijkaanpak:
- het smeden van een krachtige alliantie en goede samenwerking;
- het ontwikkelen van ‘het verhaal van de wijk’, als basis voor richting, enthousiasme en draagvlak.
We werken met praktijkvoorbeelden én vertalen deze direct naar de eigen wijk of casus. Zo nemen deelnemers concrete inzichten mee om hun wijkaanpak verder vorm te geven.
Het kennisnetwerk is gericht op het niveau van trekkers van de wijkaanpak, strategisch beleidsmedewerkers en kwartiermakers. Deelname als duo (sociaal en fysiek) of kernteam wordt sterk aangemoedigd, aangezien we ons richten op een integrale wijkaanpak.
We hopen u op 28 mei van 10:00 tot 16:00 uur in Veenendaal te ontmoeten voor een inspirerende en praktische werkdag rondom de integrale wijkgerichte aanpak. Informatie of aanmelden kan via christa.visser@veenendaal.nl, dan ontvang je een uitnodiging voor deze bijeenkomst.